Am gasit o aplicatie interesanta pe facebook in care pui un ac albastru in locurile pe unde ai fost , era si inainte ceva de genu sub alto forma dar au sterso. La mine cam asa arata pana acum 😀 . sper sa umplu pun cat mai multe cuie acolo.
Continue reading